XCOM: Enemy Within

iPhone ve iPad için Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 27.99 TL
  • Boyut 1.96 GB
  • Version 1.0.0
  • Dil TR / EN
  • Firma 2K Games
PC ve Konsol oyuncuları tarafından en beğenilen uzaylı avlama simülasyonu XCOM: Enemy Unknown'a genişleme paketi olarak sunulan, ancak oyundan bağımsız yayınlanan XCOM: Enemy Within, iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir mobil stratej

PC ve Konsol oyuncuları tarafından en beğenilen uzaylı avlama simülasyonu XCOM: Enemy Unknown'a genişleme paketi olarak sunulan, ancak oyundan bağımsız yayınlanan XCOM: Enemy Within, iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir mobil strateji oyunudur.

Enemy Unknown'dan bağımsız olarak yayınlanan yapımda özel olarak yetiştirilmiş XCOM birliklerini, sadece tek bir dokunuşla kontrol ederek, dünyayı işgal etmeye çalışan uzaylılarla mücadele etmeye çalışacağız.

Oyunda üs kurma, kaynakların yönetilmesi, uydu fırlatma, silah araştırmaları yapma ve taktik tabanlı savaşları yönetme gibi görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Diğer oyundan farklı olarak yeni haritaların, yeni uzaylı karakterlerinin, yeni silahların ve yeni yeteneklerin eklendiği yapımda, askerlerinizi genetik olarak modifiye edebileceğiniz gibi mekanize edilmiş siber giysileri de kullanabilirsiniz.

XCOM merkezini savunmanız gereken senaryo modu ile diğer oyuncularla mücadele edebileceğiniz çok oyunculu modun da yer aldığı oyunu App Store'dan 27.99 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Boyutu 1.96 GB olan oyunu Wi-Fi bağlantısı üzerinden iOS cihazınıza indirmenizi tavsiye ediyoruz. 3G ile indirmeniz halinde yüksek meblağlı telefon faturası ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

XCOM: Enemy Within indir
DİĞER SÜRÜMLER